-14%

Epilator Philips BRE 265/00

2.990,00 ден

Депилатор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103884033 Категорија:

Опис

Моќност, V 15
Дизајн компактен апарат, со оптичко светло, вградено позадинско осветлување кое помага да ги забележите и најмалите влакна
Брзини на работа 2
Начин на работа со дискови за епилација (метални дискови, нежни дискови со пинцети), ефикасен систем за епилација, фаќање влакна со различна дебелина
Употреба на сува кожа
Лесен за одржување главата на апаратот може да се чисти со вода
Додатоци млазница за чувствителните области за отстранување на несаканите влакна, млазница за масажа, торба за патување
Употреба на сува кожа
Тежина, кг 0.206
Димензии (Ш x В x Д), мм 157.5 x 78.7 x 12.7
Боја светло зелена
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.