-14%

Epilator Philips BRE 225/00

2.490,00 ден

Депилатор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103883876 Категорија:

Опис

Моќност, V 15
Дизајн компактен апарат
Начин на работа со дискови за епилација (нежни дискови со пинцети, ефикасен систем за епилација), со кабел
Лесен за користење ергономски, со сечила на глава кои се чистат со вода
Додатоци четка за чистење
Тежина, кг 0.186
Димензии (Ш x В x Д), мм 115 x 55 x 14
Боја бела
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.