-12%

Машина за перење Bosch WAN24164BY

28.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Енергетска класа C
Капацитет за перење 8 кг
Волумен на барабанот 55 л
Mотор EcoSilence Drive
Програми за перење Алергија плус/хигина плус

тивко перење

екстра кратко 15’/30′

рачно перење

Димензии (Ш X В X Д), MM 848 x 598 x 550
Тежина, КГ 69,2 кг
Дополнителни функции AllergyPlus

SpeedPerfect

ActiveWater™ Plus

Потрошувачка на вода по циклус 48 l
Потрошувачка на електрична енергија по циклус 0.701 kWh
Проценета годишна потрошувачка на електрична енергија во 100 циклуси 69 kWh
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.