-25%

VOX WM1070-SAT2T15D

16.790,00 ден

машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Енергетска класа D
Капацитет за перење 7 kg
Волумен на барабанот 45 l
Потрошувачка на енергија (за 100 циклуси), kWh
69
Ниво на бучава 58 дб
Вртежи во минута
1000
Програми за перење
Allergy Free
Color Cotton
Cotton 20°C
Cotton 60°C
Cotton Prewash
Delicate 30°C
Eco 40-60°C
Jeans/Dark 30°C
Mix 40°C
Quick 15min/30°C
Rapid 60min/60°C
Rinse
Spin
Synthetics 40°C
Wool 30°C
Димензии (Ш X В X Д), MM 597 х 845 х 497
Тежина, КГ 56,5
Дополнителни функции Систем за препознавање на дефекти
Систем за контрола на работата
Боја бела
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.