Antena Iskra DTX-48F

1.490,00 ден

Антена

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3831002922864 Категорија:

Опис

Опсег на фреквенции: Ch.21-69 (470-862 MHz)
Број на елементи: 48
Појачување: 11 – 16 dB(i)
Однос напред назад: 28 dB
Ширина на агол: Хоризонтално 54°; Вертикално 26°
Должина на антената: 111 cm
Отпорност: 75 Ohm
Наклон: 0° – 10°
Монтирање на столб со ширина: 20-62 mm

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.