-16%

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH401CW

20.900,00 ден

Хоризонтален замрзнувач

Нема залиха

SKU: 3838782429453 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа A+
Волумен 384 l
Функција за брзо замрзнување Да
Издржливост при прекин на електрична енергија
54 h
Годишна потрошувачка на електрична енергија (kWh) 316 kWh
Димензии (Ш х В х Д), мм 1300 х 850 х 740
Тежина, КГ 56 кг
Боја бела
Додатоци 2 корпи
Дополнителни функции Електронско управување
Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот
ЛЕД осветлување на капакот
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.