-16%

Lobod K L119B Bluetooth

320,00 ден

Bluetooth Слушалки

Нема залиха

SKU: 8505672108273 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Должина на кабел: 64cm
Bluetooth 4.1
Фреквенција 20HZ – 20HZ
Влезен напон: DC 5V (полнење)
Вграден микрофон

Дополнителни информации

Производител

Lobod

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.