-14%

Леов ниско монтажен

3.790,00 ден

нискомонтажен бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5319990004673 Категории: ,

Опис

Енергетска класа /
Номинален напон 230
Капацитет, л 10
Моќност, W 1500
Номинална струја, A 6.8
Осигурувач, A /
Струјни фази 1
IP заштита /
Димензии (Ш х В х Д), мм 290 x 410 x 295
Тежина, КГ 6.5
Боја бела
Монтажа ниска
Дополнителни информации Резервоар заштитен со титаниумска емајл
ABS Надворешна обвивка
Полистиренска изолација
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Leov

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.