-14%

VOX MWH-M32G

5.490,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608705 Категории: ,

Опис

Капацитет на рерната
20 л
Моќ на микробранови
700 W
Сигнал за завршување на програмата
Да
Заштита за деца Да
Нето тежина 10 кг
Димензии (ШxВxД) 19.6 x 9 x 26.5
Боја зелена
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.