-14%

Леов високо монтажен

3.790,00 ден

високомонтажен бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5319990004024 Категорија:

Опис

Енергетска класа /
Номинален напон 230
Капацитет, л 10
Моќност, W 1500
Номинална струја, A 6.8
Осигурувач, A /
Струјни фази 1
IP заштита /
Димензии (Ш х В х Д), мм 290 x 410 x 295
Тежина, КГ 6.5
Боја бела
Монтажа висока
Дополнителни информации Резервоар заштитен со титаниумска емајл
ABS Надворешна обвивка
Полистиренска изолација
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Моќност

2000 W

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.