Карбон филтер за аспиратор RGLux

290,00 ден

филтер за аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на производ Карбонски филтер за аспиратор

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.