-17%

XA1001

490,00 ден

Ѕиден држач за ТВ

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Тип на држач: Подвижен
Погоден за повеќето 13″ – 32″ телевизори
Максимум VESA: 100 x 100 mm
Максимална тежина: 10 кг.
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.