-20%

XA2008

1.190,00 ден

Ѕиден држач за ТВ

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Тип на држач: Подвижен
Погоден за повеќето 14″ – 43″ телевизори
Максимум VESA: 200 x 200 mm
Растојание од ѕид: 85 – 243 mm
Максимална тежина: 20 кг.
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.