-31%

VOX WM1288-SAT2T15D

20.390,00 ден

машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606824 Категорија:

Опис

Енергетска класа D
Капацитет за перење 8 kg
Волумен на барабанот 51 l
Потрошувачка на енергија (за 100 циклуси), kWh
73
Ниво на бучава 58 db
Вртежи во минута
1200
Програми за перење
Allergy Free
Color Cotton
Cotton 20°C
Cotton 60°C
Cotton Prewash
Delicate 30°C
Eco 40-60°C
Jeans/Dark 30°C
Mix 40°C
Quick 15min/30°C
Rapid 60min/60°C
Rinse
Spin
Synthetics 40°C
Wool 30°C
Димензии (Ш X В X Д), MM 597 x 845 x 527
Тежина, КГ 62.5
Дополнителни функции Автоматско дозирање
Систем за препознавање на дефекти
Систем за контрола на работата
Боја бела
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.