-16%

Vox TO8218

1.090,00 ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731612 Категорија:

Опис

Моќност: 750 W
Капацитет: 2 парчиња леб
Електронска регулација на нивото на печење: 6 нивоа
Мултифункционалност: тостирање, одмрзнување, загревање
Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.