-27%

Vox SM133

1.590,00 ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602642 Категорија:

Опис

Моќност – 1200 W
Капацитет – 2 сендвичи
Алуминиумски плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
Автоматска контрола на температурата
Простор за чување на кабелот
Изолирана топлотна рачка
Светлосни сигнали
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.