-31%

Vox TO01102

890,00 ден

Тостер

Нема залиха

SKU: 8606019600846 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 700 W
Капацитет – 2 парчиња леб
Електронска регулација на нивото на печење – 7 нивоа
Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.