-5%

Vox TO8117

1.890,00 ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602055 Категорија:

Опис

Моќност – 850 W
Капацитет – 2 парчиња леб
Електронска регулација на нивото на печење – 7 нивоа
Мултифункционалност – Тостирање, одмрзнување, загревање
Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.