-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox SM217

1.790 ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601423 Категорија:

Опис

Моќност: 700 W
Капацитет: 2 сендвичи
Алуминиумски плочи (2 во 1, за скара и вафли)
Овие плочи овозможуваат исклучително лесно чистење и можат да се мијат во машина за садови
Автоматска контрола на температурата
Изолирани топлотни рачки
Простор за чување на каблите
Светлосни сигнали
Димензии: 23.6 x 23.2 x 10.3 cm
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.