-23%

VOX PMJ09C

19.900,00 ден

Преносен клима уред

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019607579 Категорија:

Опис

Енергетска класа A
BTU 9000
Капацитет за ладење, kW 2.60
Сезонски сооднос на енергетска ефикасност при ладење SEER 2.6
Препорачана површина, m² 15 – 20
Циркулација на воздух, m³/h 340
Бучава, dB(A) 65
Димензии Ш x В x Д, mm 415 x 710 x 345
Teжина, kg 28.5
Дополнителни информации – DeepSleep – Ноќен режим за автоматско прилагодување на температурата, помалку шум и заштеда на енергија.
– Antifungus
– AutoRestart
Гаранција 60 месеци
Документи Енергетска класа
Список со информации за производот

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2600 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.