-23%

VOX LED 65GOU205B UHD

29.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608859 Категории: ,

Опис

Тип на екран
Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm 65″/165 cm
Резолуција на екран, pixel 3840 x 2160
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 60
Квалитет на слика OLED Colour
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем Google TV
Wi-Fi Да
DLNA да
Bluetooth да
HDR HDR10, HLG
Звук 2 x 8W RMS
HDMI 2
USB 3
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI CI+2.0/CI+1.4
HDMI-CEC не
Дополнителни функции Dolby Audio
Dolby Vision HDR
Googlecast
Google assistant
Димензии со постоље (ШxВxД) 1445×886x345
Димензии без постоље (ШxВxД) 1445×833x90
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

65" (165 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.