-26%

VOX LED 50GOU205B UHD

19.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608835-1 Категории: ,

Опис

Тип на екран
Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm 50″/127 cm
Резолуција на екран, pixel 3840 x 2160
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 60
Квалитет на слика OLED Colour
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем Google TV
Wi-Fi Да
DLNA да
Bluetooth да
HDR HDR10, HLG
Звук 2 x 8W RMS
HDMI 2
USB 3
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI CI+2.0/CI+1.4
HDMI-CEC не
Дополнителни функции Dolby Audio
Dolby Vision HDR
Googlecast
Google assistant
Димензии со постоље (ШxВxД) 1285×804x350
Димензии без постоље (ШxВxД) 1285×750×89
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

50" (127 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.