Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 360 ден месечно.

Vox KR9701

6.090 ден

Кујнски робот

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603243 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на миксер – Со сад
Моќност – 600 W
Капацитет на садот – 5 л
Сад од нерѓосувачки челик
Механизам за лесно отстранување на мешалките
Главата на миксерот може да се подигне
7 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.