-19%

Gorenje MMC700W

8.790,00 ден

Кујнски робот

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782058882 Категорија:

Опис

Основни информации

Тип на апарат

Кујнски робот

Тип на моторот

AC мотор за сигурно работење

Ефикасност

Моќност на моторот (max)

700 W

Број на степени на вентилаторот

6

Капацитет на садот за мешање и месење

4 l

Управување

On/off копче

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Автоматска ротација

Да

Карактеристики

Мек старт на моторот (SoftStart)

Да

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Да

3D мешање

Да

Отворање на капакот

Да

Сигурност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Да

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Да

Заштита од автоматско вклучување за поголема сигурност во кујната

Да

Заштитен капак

Да

Заштитени погонски делови

Да

Заклучување на моторот за дополнителна сигурност

Да

Додатоци

Додатоци – опрема

Додаток за шлаг
Додаток за месење тесто
Додаток за мешање

Ногарки за стабилност

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Технички податоци

Приклучна моќ

600 W

Должина на приклучен кабел

1400 mm

Ширина

345 mm

Висина

304 mm

Длабочина

215 mm

Ширина на спакуван производ

388 mm

Висина на спакуван производ

360 mm

Длабочина на спакуван производ

298 mm

Нето тежина на апаратот

4.7 kg

Бруто тежина на апаратот

6.101 kg

Код

663554

EAN Код

3838782058882

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

700 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.