Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 550 ден месечно.

Gorenje MMC1000XE

9.390 ден

Кујнски робот

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782464522 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на апарат: Кујнски робот
Материјал на куќиште: Алуминиум
Тип на моторот: AC мотор за сигурно работење
Моќност на моторот (max): 1000 W
Број на степени на вентилаторот: 7
Капацитет на садот за мешање и месење: 5 l
On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Регулација на брзината: Не
Автоматска ротација: Да
Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување: Не
Мек старт на моторот (SoftStart): Да
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење: Да
3D мешање: Да
Отворање на капакот: Да
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање: Не
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност: Да
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност: Да
Заштита од автоматско вклучување за поголема сигурност во кујната: Да
Заштитен капак: Да
Заштитени погонски делови: Да
Заклучување на моторот за дополнителна сигурност: Да
Додатоци – опрема: Додаток за месење тесто, Додаток за шлаг, Додаток за мешање
Вклучени додатоци: Не
Можност за купување дополнителни додатоци: Не
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Moќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.