-17%

TV Vox LED 50WOS315B Smart UHD

19.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605667 Категории: ,

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart OS: webOS 5.0
Thinq AI, Magic Remote
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Антена влез x2, AV влез, CI+, LAN, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, Bluetooth, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Smart апликации: Netflix, Amazon prime video, YouTube
Друго: Miracast , WiDi, DLNA, AirPlay, PVR, E-manual, MEMC for 4K @60Hz, DRM & HDR,HLG поддршка
повеќејазичен OSD, Sleep Timer, Dolby Audio
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.