TV Vox LED 50ADWFFL Smart UHD

23.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019605650 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Екран: Direct LED Ultra Slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Aнтена влез x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR
Друго: Hotel Mode, Sleep Timer, повеќејазичен OSD, Miracast, HDR10 + HLG, Dolby Digital Plus (DD+), екран без рамка
Боја: црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.