-29%

TV Vox LED 43A11U314B Smart UHD

14.900,00 ден

4K Smart TV

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606497 Категории: ,

Опис

Тип на екран Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm 43″ / 109 cm
Резолуција на екран, pixel 4K (3840 x 2160)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz
60 Hz
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV Да
Оперативен систем Android 11
Wi-Fi Да
DLNA Miracast
Bluetooth /
HDR HDR10+HLG
Звук 2 x 8W RMS,
HDMI 3
USB 2
LAN Да
Дигитален аудио излез /
CI CI+
HDMI-CEC /
Дополнителни функции Hotel Mode
Sleep Timer
Multilanguage OSD
PVR
Димензии со постоље (ШxВxД) 968 x 609 x 207
Димензии без постоље (ШxВxД) 968 x 566 x 91
Боја црна
Гаранција 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.