TV Vox LED 43A11FGF10B Smart

4k UHD Smart TV

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 42″ (107 см)
Боја: црна
Smart TV
Android 11
Екран:Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LAN
Технологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, Miracast, PVR
Гаранција : 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.