-12%

TV Vox LED 43A11FGF10B Smart

14.900,00 ден

4k UHD Smart TV

Нема залиха

SKU: 8606019606695 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран LED LCD
Димензија на екран, “/cm 43″ / 109 cm
Резолуција на екран, pixel
Full HD (1920×1080)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz
60 Hz
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV Да
Оперативен систем Android 11
Wi-Fi Да
DLNA Miracast
Bluetooth /
HDR HDR10+HLG
Звук 2 x 8W RMS
HDMI 2
USB 2
LAN Да
Дигитален аудио излез  Да
CI CI+
HDMI-CEC /
Дополнителни функции Hotel Mode
Sleep Timer
Multilanguage OSD
PVR
Димензии со постоље (ШxВxД) 956 x 610 x 229
Димензии без постоље (ШxВxД) 956 x 556 x 87
Боја црна
Гаранција 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.