-22%

TV Vox LED 42DSAFG10B

10.900,00 ден

4k UHD Smart TV

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606671 Категории: ,

Опис

Тип на екран Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm 42″ / 107 cm
Резолуција на екран, pixel
Full HD (1920×1080)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz
60 Hz
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV /
Оперативен систем /
Wi-Fi Да
DLNA /
Bluetooth /
HDR /
Звук 2 x 8W RMS
HDMI 2
USB 1
LAN /
Дигитален аудио излез  /
CI CI+
HDMI-CEC /
Дополнителни функции Hotel Mode
Sleep Timer
Multilanguage OSD
PVR
Димензии со постоље (ШxВxД) 955 x 567 x 194
Димензии без постоље (ШxВxД) 955 x 537 x 80
Боја црна
Гаранција 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.