-18%

TV Vox LED 32ADS314G Smart

8.900,00 ден

HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019601454 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD (1366×768)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Android 7.1
Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.