-11%

LG NanoCell TV 49SM8200 4K Ultra HD Smart

33.900,00 ден

Нема залиха

SKU: 8806098408771 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: NanoCell
Димензија на екран: 49″/124cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor (LG ThinQ AI)
2300 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx2, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

49" (124 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.