TV Vox LED 24DSA306HG2

6.900,00 ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601188 Категории: ,

Опис

Големина: 24″ (61 см)
Екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD (1366×768)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќност на звучниците: 2 x 3W RMS
Приклучоци: 1 x HDMI, 1 x USB, 2 x Cable/Antenna Input, YPbPr/YCbCr mini, Audio Input L-R, CI Slot, Headphone Output, COAX out
Технологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital Plus(DD+)
Vesa стандард: 100 x 100 mm
Боја: црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

24" (61 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.