TV Vox LED 43ADWD1BU Smart UHD

17.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

По нарачка

SKU: 8606019605636 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Екран: Direct LED Slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Aнтена влез x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode, Sleep Timer
Повеќејазичен OSD, HDR10, HLG, Dolby Digital Plus(DD+)
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.