-15%

Мини шпорет RGLux RG4004 White

5.690,00 ден

Мини шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Волумен на рерна 40 L
Максимална температура на рерната 300
Моќност на ринглите 1000 W-1500 W
Функции на рингли 3
Боја Бела
Димензии (Ш х В х Д), мм 520 x 360 x 480
Додатоци Решетка
Греачи 2
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

RGLuks

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.