Iskra HP-MT01

3.990,00 ден

Мини шпорет

Нема залиха

SKU: 3830042561002 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1400 W
Волумен: 5 L
Индикатор за статус на греење
Рачки за носење
Тежина: 4,25 кг
Решетка за пареа
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Моќност

1400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.