Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 410 ден месечно.

Iskra HL38RCT

6.990 ден

Мини шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3830042564560 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Мини шпорет со електрични плочи
Моќ 2000 W (голема плоча – 1000 W Ф187mm, мала плоча – 600 W Ф155mm
Капацитет 38 л.
Димензии: 520 mm(Д) x 380 mm(Ш) x 380 mm(В)
Подесување на температура од 100 до 230 C
3 подесувања на рерната (Горен греач + ражен, Долен греач, Два греачи + ражен)
Функција со тајмер од 0 до 60 мин. со аларм
Функција за ражен
Функција за кружење на воздух
Грејни елементи од не’рѓосувачки челик
Додатоци (Тава, Решетка со држач, Ражен со држач)
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Moќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.