Redline M10 Pro 10″ Android Tablet

9.590,00 ден

Таблет

Нема залиха

SKU: 8681457036891 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 10″ (25 cm)
Резолуција: HD (1920 x 1200)
Екран: IPS Capacitive технологија
Оперативен систем: Android 11
Процесор: CPU MediaTek MT8168 ARM Cortex A53 @ up to 2GHz / GPU Arm Mali-G52 MC1
Меморија: 3GB DDR3 / интерна 32 GB
Micro SD читач до 128 GB
Камера: предна 2.0 mPx FF / задна 5.0 mPx FF
Батерија: Li-Ion, 3.8V, 6000mAh
Wi-Fi, Bluetooth v5.0, USB Type C, 3.5 mm аудио излез
Време на користење: макс. 8 h
Време на мирување: макс. 350 h
Димензии (ШxДxВ): 244 x 163 x 9.2 mm
Гаранција: 1 година

 

Дополнителни информации

Производител

Redline

Големина на екран

10" (25 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.