Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 410 ден месечно.

Redline A10 10″ Android Tablet

6.990 ден

Таблет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8681457036877 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 10″ (25 cm)
Резолуција: HD (1280 x 800)
Екран: IPS Capacitive технологија
Оперативен систем: Android 11
Процесор: CPU Allwinner A133 Quad-Core ARM Cortex A53 1.6 GHz / GPU IMG PowerVR CGE 8300
Меморија: 2GB DDR3 RAM / интерна 32 GB
Micro SD читач до 128 GB
Камера: предна 2.0 mPx FF / задна 5.0 mPx FF
Батерија: Li-Ion type, 3.8V, 5000mAh
Wi-Fi, Bluetooth v4.0, USB Type C, 3.5 mm аудио излез
Време на користење: макс. 8 h
Време на мирување: макс. 350 h
Димензии (ШxДxВ): 244 x 163 x 9.2mm
Гаранција: 1 година

 

Дополнителни информации

Производител

Redline

Големина на екран

10" (25 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.