Redline A8 8″ Android Tablet

4.890,00 ден

Таблет

По нарачка

SKU: 8681457036860 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 8″ (20 cm)
Резолуција: HD (1280 x 800)
Екран: IPS Capacitive технологија
Оперативен систем: Android 11
Процесор: CPU Allwinner A133 Quad-Core ARM Cortex A53 1.6 GHz / GPU IMG PowerVR CGE 8300
Меморија: 2GB DDR3 RAM / интерна 16 GB
Micro SD читач до 128 GB
Камера: предна 2.0 mPx FF / задна 5.0 mPx FF
Батерија: Li-Ion type, 3.8V, 4000mAh
Wi-Fi, Bluetooth v4.0, USB Type C, 3.5 mm аудио излез
Време на користење: макс. 7 h
Време на мирување: макс. 450 h
Димензии (ШxДxВ): 208.5 x 124.5 92.mm
Гаранција: 1 година

 

Дополнителни информации

Производител

Redline

Големина на екран

8" (20 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.