-18%

Panasonic TX-39JS350E HD Smart

17.900,00 ден

HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 5025232924684 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 39″/99 cm
Резолуција на екран: Ready HD (1366 x 768)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa
Видео: HDR10, HLG
Аудио: моќност на звучниците: 12W, Surround Sound
Smart функции: Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, Web Browser, Media Player
Интелегентно препознавање на Вашиот глас
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, USB, CI+, компонентен и композитен влез
дигитален аудио излез (коаксијален), LAN, PC влез + PC аудио влез, излез за слушалки
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Panasonic

Големина на екран

39" (99 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.