-13%

Пегла за коса Mesko MS 2315

690,00 ден

Нема залиха

SKU: 5902934831314 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 20
Материјал на плочки керамика
Ширина на плочки, mm 23
Должина на плочки, mm 90
Додатоци
Брзо загревање (PTC)
Максимална моќност 350W
Комфорен држач и ергономски дизајн
Индикаторска сијаличка
Ротирачки кабел 360 степени
Гаранција 12 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Mesko

Моќност

20W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.