-13%

Hair Straightener Philips BHS375/00

1.990,00 ден

Пегла за коса

Нема залиха

SKU: 8710103888383 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Напон, V 110-220
Материјал на плочки керамички плочки збогатени со кератин за мазно пеглање и сјајна коса
Брзини 2
Температура на обликување, °C 180/220
Време на загревање спремна за употреба за 60 секунди
Технологија на работа Thermo Protect
Ширина на плочки, mm 28
Должина на плочки, mm 100
Должина на кабел, m 1.6
Функции заклучување за безбедно и лесно складирање
Тежина, кг 0.5
Димензии на апарат ( Ш x В x Д), мм 90 x 350 x 50
Боја црна
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

900W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.