-15%

Air Styler Philips BHA305/00

3.490,00 ден

Обликувач за коса

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8720689002783 Категорија:

Опис

Моќност, W 800
Напон, V 220-240
Брзини 2, 3 начини на загревање
Технологии јонска, функција за ладен воздух
Должина на кабел, м 1.8 вртлив кабел
Додатоци термо четка 38мм, четка со влакна што може да се повлече 30мм, закачалка за чување
Тежина на апарат, г 672
Димензии на апарат (Ш x В x Д), мм 200 x 610 x 281
Боја Лилава
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.