-14%

Пегла за коса Mesko MS 2311

640,00 ден

Не е на залиха

SKU: 5908256832848 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 32
Материјал на плочки керамика
Ширина на плочки, mm 20
Должина на плочки, mm 90
Додатоци
Брзо загревање (PTC)
Комфорен држач и ергономски дизајн
Индикаторска сијаличка
Ротирачки кабел
Гаранција 12 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Mesko

Моќност

32W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.