Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

LNB Inverto Twin Ultra 0.2 high gain

1.890 ден

LNB

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5453001045696 Категорија:

Опис

Специјален дизајн за оптимален прием
Компатибилен со DVB-S2 (HDTV)
Одлична изолација на вкрстена поларизација
Број на излези: 2
Влезен опсег на фреквенција: 10,7 – 11,7 GHz / 11,7 – 12,75 GHz
Излезен опсег на фреквенција: 950 – 1950 MHz / 1100 – 2150 MHz
LO фреквенција: 9,75 GHz – 10,6 GHz
Екстремно тивко ниво на бучава: 0,2 dB
Потрошувачка на енергија максимум: 180 mA
Сооднос од IF излезна моќ со RF влезна моќ: 60 dB
Оперативна температура: – 30°C ~ + 60°C
Излезенa импеданца: 75 Ω
Конекција: F-Тип
Дијаметар: 40 mm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.