LNB Inverto Twin Black Premium 0.2

1.290,00 ден

LNB

Нема залиха

SKU: 5453001045771 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Специјален дизајн за оптимален прием
Број на излези: 2
Влезен опсег на фреквенција: 10,7 – 11,7 GHz / 11,7 – 12,75 GHz
Излезен опсег на фреквенција: 950 – 1950 MHz / 1100 – 2150 MHz
LO фреквенција: 9,75 GHz – 10,6 GHz
Екстремно тивко ниво на бучава: 0,2 dB
Потрошувачка на енергија максимум: 180 mA
Сооднос од IF излезна моќ со RF влезна моќ: 55 dB
Оперативна температура: – 30°C ~ + 60°C
Излезенa импеданца: 75 Ω
Конекција: F-Тип
Дијаметар: 40 mm

Дополнителни информации

Производител

Inverto

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.