Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

LNB Golden Media 208 Octo

1.990 ден

LNB

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4260400860130 Категорија:

Опис

Погоден за 8 различни приемници
Одличен прием на 4K Ultra HD, HD и SD сигнали
Влезен опсег на фреквенција: 10,7 – 11,7 GHz / 11,7 – 12,75 GHz
Излезен опсег на фреквенција: 950 – 1950 MHz / 1100 – 2150 MHz
LO фреквенција: 9,75 GHz / 10,6 GHz
Екстремно тивко ниво на бучава: 0,1 dB
Потрошувачка на енергија максимум: 200 mA
Сооднос од IF излезна моќ со RF влезна моќ: 55 – 65 dB
Оперативна температура: – 30°C ~ + 60°C
Дијаметар: 40 mm
Конекција: F-Тип

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.