LNB Golden Media 201 S+ Single

300,00 ден

LNB

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4260400860338 Категорија:

Опис

Број на излези: 1
Full HD, HDTV, HD +, 3D, 4K
Екстремно тивко ниво на бучава: 0.1 dB
Влезен опсег на фреквенција: 10.7 – 12.75 GHz
Излезен опсег на фреквенција: 950 – 2150 MHz
Оперативна температура: -40 ° – + 60 °
Дијаметар: 40 mm

Дополнителни информации

Производител

Golden Media

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.