Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1750 ден месечно.

LG XBOOM360 RP4G

29.900 ден

Безжичен звучник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Автентичен 360° звук – Еквивалентен звук во сите насоки
360° Mood lighting – Специјални светлосни ефекти
Моќност: 120W
USB, Bluetooth, AUX IN 1 (3.5mm)
Звук: Custom EQ, Jazz, Standard, Classic, Pop, Bass Blast (default), Outdoor, Rock
Формати/Предности: MP3, Bluetooth AAC/SBC Codec, Bluetooth Remote app (Android/iOS), Bluetooth Power on (Stand by)
Multi Color (RGB) Speaker Lighting, WMA, Multi phone pairing (Android/iOS), Wireless Party Link (Twin Mode)
DJ функции (App Only): DJ Effects, DJ PAD, Sampler Creator, DJ Loop, DJ scratcher, Auto DJ
Батерија: Lithium Ion / 28.86W(7.4V/3900mAh)
Време на полнење/користење: 5h/10h
Димензии (ШxВxД): 247.5 x 514 x 247.5 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.